Соціальна політика

Ми переконані, що будь-який успішний бізнес повинен формувати і реалізовувати активну соціальну політику. Це не тільки показник успішності, насамперед – це показник зрілості і відповідальності комерційної структури.

Соціальна політика нашого холдингу Ristone Holdings реалізується в декількох напрямках:

 • щодо персоналу співробітників холдингу і членів їх сімей;
 • щодо пайовиків, у яких холдинг орендує земельні ділянки;
 • щодо жителів територій і населених пунктів, де розташовані підприємства холдингу.
 • щодо культурної спадщини і збереження традицій українського народу на територіях, де холдинг веде виробничу діяльність.

Соціальна програма щодо персоналу холдингу

З метою формування мотивації працівників, підвищення їх самовіддачі і самореалізації у виробничій діяльності холдингу особливе місце відводиться соціальній політиці компанії. Вона реалізується через надання нашим працівникам соціального пакету – додаткових пільг, послуг і виплат соціального характеру:

 • Тісна взаємодія з первинними профспілковими організаціями Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей. 21 первинна профспілкова організація створена в трудових колективах підприємств холдингу;
 • Здійснюється пайове співфінансування організаційних потреб профспілкової культурно-масової та спортивно-оздоровчої роботи для співробітників. На всіх заходах відзначаються кращі за професією, передовики галузей, кращі спортсмени. Їм вручаються призи, почесні грамоти, подяки, цінні подарунки, квіти. Щорічно проводиться конкурс пекаря, спартакіади та змагання з міні-футболу.
 • Наявність власних медичних пунктів на ряді підприємств холдингу. Надання шефської допомоги Центрам первинної медико-санітарної допомоги в базових для холдингу сільських населених пунктах;
 • Гаряче харчування персоналу в їдальні на території підприємства. Організація харчування співробітників, що беруть участь в польових роботах (посівна, збирання врожаю);
 • Страхування від нещасних випадків на виробництві;
 • Регулярна спеціальна оцінка робочих місць на їх відповідність вимогам санітарно-гігієнічних норм і техніки безпеки;
 • Святкові і корпоративні заходи (концерти, творчі вечори відпочинку, туристичні поїздки тощо.); новорічні подарунки для дітей співробітників підприємств холдингу.
 • Оцінка досягнень і трудових успіхів співробітників поданням до нагородження державними, відомчими і корпоративними нагородами, цінними подарунками. Традиція щорічного колективного проведення професійного свята – Дня працівників сільського господарства і переробної промисловості;
 • Заохочення кращих співробітників сільських агропідприємств холдингу безкоштовними оздоровчими путівками на відпочинок в зарубіжних туркомплексах;
 • Заохочення співробітників до заняття фізкультурою і спортом, проведення власних і участь в регіональних спортивних заходах (футбол, комплексна спартакіада ​​та ін.).
 • Формування поваги до сільськогосподарської праці, збереження пам’яті про кращих представників АПК тих територій, де розташовані сільські підприємства холдингу – виготовлення та встановлення пам’ятних знаків на честь знатних аграріїв-односельчан.

Соціальна програма щодо пайовиків та інших жителів населених пунктів агропромислових підприємств холдингу

Холдинг не тільки здійснює справедливу оплату за орендовані земельні паї, а й реалізує велику додаткову програму соціальної підтримки та захисту сільських жителів, розвитку сільських територій. Передусім це створення нових робочих місць і виплата стабільної заробітної плати для селян.

По-друге, здійснюється постійна робота структурних підрозділів холдингу в регіонах нашої присутності з метою сприяння соціальному та інфраструктурному розвитку села, соціального захисту та підтримки населення. Ця робота здійснюється як через корпоративний благодійний фонд, так і через систему локальних заходів окремих підприємств холдингу. Приклад першого – шефство над ветеранами сільської праці, поширення серед них благодійної допомоги продуктами холдингу. Приклад другого – додаткова знижка до тарифу на водопостачання житлових будинків сіл Миколаївка та Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області для пайовиків холдингу. В даному селі водопостачання для частини села здійснюється силами і обладнанням агропідприємства холдингу.

Підприємства холдингу сформували за останні кілька років традицію проведення продуктових ярмарків своєї продукції за цінами виробників для місцевих жителів, що надає істотну допомогу місцевому населенню в придбанні доступних продовольчих товарів.
Також Ristone Holdings і його структурні підрозділи ініціюють, беруть участь в організаційній і фінансовій підтримці культурно-просвітницьких та спортивно-масових заходів для жителів територій своєї присутності. Серед таких заходів: фінансова підтримка футбольної команди холдингу, яка показала хороші результати в міжрегіональному чемпіонаті, футбольні турніри для шкільних команд, участь в проведенні днів сіл і міст, надання матеріальної допомоги дитячим творчим колективам тощо.

Культурна спадщина

До культурної спадщини належать предмети і об’єкти, що мають археологічне, історичне, культурне, мистецьке і релігійне значення, а також унікальні об’єкти природного середовища та культурні знання, інновації та звичаї сільських громад, що втілюють традиційний український уклад життя, які охороняються в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь .
Підприємства холдингу дбайливо ставляться до пам’яток історії та природи, розташованих на територіях нашої господарської діяльності. Серед них під захистом підприємств холдингу: історичні кургани, береги прилеглих річок і водойм з їх різнобарв’ям і занесеними в Червону книгу рослинами.
Ristone Holdings виділяє благодійне фінансування для видань книг місцевих сільських авторів, матеріально і організаційно підтримує фольклорні колективи, шкільні краєзнавчі музеї.